Hizmet Sözleşmesi

 1. Vekolay hizmetini kullanmak isteyen her kullanıcı kayıt olmadan önce bu sözleşmeyi okuyup kabul ettiğini beyan eder.
 2. Vekolay firmalara logo tasarımı, web sitesi tasarımı, domain tescili, web sitesi barındırma ve kurumsal mail hizmeti sunmaktadır.
 3. Küçük ölçekli orta ölçekli ve büyük ölçekli firmalara hitap ettiğinden her bütçeye uygun paketler mevcuttur.
 4. Bazı Fiyatlarımız dolar üzerinden ücretlendirilmektedir. Ancak ödemeler Türk Lirası cinsinden kredi kartı veya havale eft yolu ile yapılabilmektedir. 
 5. Müşteri logo tasarımında yapılan çalışmaları beğenmediği takdirde ücretinin iadesini talep edebilir. Ancak sunulan çalışmalardan bir tanesini beğenip onun üzerinde yeni çalışma talep ettiği zaman artık iade işlemi yapılamamaktadır. 
 6. Müşteri satın aldığı domainin iadesini talep edemez çünkü domain adı tescil edildiğinde bu işlemin iptali mümkün değildir. 
 7. Müşteri alan adının doğruluğundan ve yazım hatası yapmadığı konusunda sorumludur. Yazım yanlışlarından ve yanlış alınan alan adlarının iadesi mümkün değildir.
 8. Müşteri satın aldığı paketi satın alma süresi dolmadan bir alt pakete geçmek ister ise ilgili kullandığı paketin kalan ödemesini iade alamayacağını ve kullanmaya yeni satın almak istediği ücretin tamamını ödeyip o şekilde kullanmaya başlayabileceğini kabul ve taahhüt eder. 
 9. Müşteri hizmeti aldığı andan itibaren www.vekolay.com sitesinden giriş yaparak bu hizmeti kullanabilir. Bu alanda tüm işlemlerini gerçekleştirebilir.
 10. Müşteri vekolay.com giriş şifresini muhafaza etmekten ve güvenli şifreler oluşturmaktan sorumludur.
 11. Müşterinin kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapılarak yapılan tüm işlemler anında gerçekleşmektedir. Bu işlemlerin geri alınması mümkün değildir.

Ayrıntılı Bilgi İçin : 0 850 207 46 94 / destek@vekolay.com / İletişim Sayfası